Absolwentka I LO w Łomży wśród 95 najlepszych maturzystów w Polsce

07/10/2022 08:54

Tegoroczna absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży Zosia Żegalska znalazła się wśród 95 najlepszych maturzystów w Polsce i została finalistką IX Ogólnopolskiego projektu „Matura na 100%”.

Ogólnopolski Projekt „Matura na 100 procent  to wspólna inicjatywa Fundacji „Zawsze Warto" oraz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Projekt ma na celu wyróżnienie i docenienie najlepszych polskich maturzystów, a także szkół i środowisk, które tworzą warunki do osiągania tak znakomitych wyników. W IX edycji projektu, spośród 268 257 zdających egzaminy w sesji maturalnej 2022, kryteria regulaminowe spełniło 95 osób.

Gratulujemy Zosi i życzymy jej powodzenia na studiach medycznych, które właśnie rozpoczęła na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/12/2024 08:47

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości