Strażacy, policjanci i ratownicy medyczni zabezpieczają teren pod Zespołem Szkół Specjalnych w Łomży. Wszystko w związku ze zgłoszeniem, że jedno z dzieci chce wyskoczyć z okna.
Trwa akcja pod budynkiem Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży. Służby oraz pracownicy placówki próbują namówić dziecko do zejścia z parapetu. Teren pod jednym z okien został zabezpieczony m.in. materacami.
Na miejscu są ratownicy medyczni, strażacy i policjanci.
Kierowcy, którzy przejeżdżają w okolicy szkoły, muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu ze względu na obecność pojazdów ratowniczych.
[AKTUALIZACJA]
Dziewczynka zeszła z okna po prawie 4 godzinach negocjacji. Została zabrana do szpitala. Akcję prowadziło 3 policyjnych negocjatorów.