- Najprawdopodobniej w kwietniu odbędzie się druga w Łomży gala organizowana przez federację wywodzącą się z wojska - poinformował Urząd Miejski w Łomży. Podczas transmitowanej przez Telewizję Polsat Sport walki wieczoru, Patryk Surdyn miałby bronić mistrzowskiego tytułu.
Jak poinformował Urząd Miejski w Łomży, najprawdopodobniej w kwietniu odbędzie się druga już w Łomży gala Armia Fight Night. Podczas transmitowanej przez Telewizję Polsat Sport walki wieczoru, tytułu mistrzowskiego miałby bronić łomżyński fighter Patryk Surdyn, który w listopadzie bieżącego roku został mistrzem kategorii koguciej organizacji Armia Fight Night.
Zadebiutować w oktagonie miałby także Maciej Tercjak - karateka, ćwiczący od tego roku kickboxing. Tercjak chce przejść na zawodowstwo i walczyć w K1.
Podczas organizowanej w Łomży gali, szansę pokazania się będą mieli zawodnicy z klubów Black Horse MMA i Fight Club Łomża.