Wierni z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży wzięli udział w tradycyjnej procesji z okazji uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
Boże Ciało obchodzone jest w ostatni czwartek po oktawie Zesłania Ducha Świętego. W tym roku dzień ten przypada 16 czerwca.
W galerii prezentujemy procesję, która wyruszyła z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży.