Reklama

Cięcie konfetti to przy tym drobiazg [VIDEO]

16/11/2018 10:03

Policjanci pilnujący całą dobę posesji wiceministra Zielińskiego, przebieranie się policjantów w garnitury i udawanie Służby Ochrony Państwa podczas uroczystości w których bierze udział Zieliński, ksiądz zatrudniony w komendzie w Suwałkach - to część kwestii, które poruszyła z sejmowej mównicy poseł Bożena Kamińska. Do posłanki zwrócili się policjanci z KMP w Suwałkach z prośbą o interwencję w ich sprawie.

- Dlaczego i z jakiego powodu jeden z patroli policji w Suwałkach od blisko trzech lat pilnuje całą dobę posesji pana wiceministra Jarosława Zielińskiego? Z jakiego powodu miejscowi policjanci przebierają się w garnitury, zakładają okulary i udają, że są Służbą Ochrony Państwa podczas uroczystości w których bierze udział pan wiceminister Zieliński? Jaką pracę wykonuje ksiądz, który został zatrudniony w komendzie i nie przychodzi do pracy? - pytała z sejmowej mównicy poseł Bożena Kamińska.

Do posłanki zwrócili się z prośbą o interwencje policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, którzy są zaniepokojeni sytuacją panującą w komendzie. Oprócz powyższych pytań policjanci wspomnieli, że stanowiska kierownicze w KMP Suwałki obejmują niedoświadczeni policjanci a z akcji "Błysk" śmieje się cała policja.

Reklama

- Czemu ma służyć akcja "Błysk" z której śmieje się cała polska policja? Chodzi o to, żeby przez pół godziny ustawiać radiowozy w widocznych miejscach i włączać światła błyskowe, i tak kilka razy dziennie zmieniać swoją pozycję - przytaczała pytania policjantów Bożena Kamińska.

Gdyby tego było mało, według informacji przekazanych przez portal onet.pl - alarm zamontowany na posesji wiceministra Zielińskiego jest podłączony bezpośrednio do dyżurnego KMP w Suwałkach, zamiast do firmy ochroniarskiej.

Reklama

Nie jest to pierwsza sytuacja, w której wiceminister Zieliński zalicza wizerunkową wtopę.  W 2016 roku w Augustowie, podczas wizyty Jarosława Zielińskiego z okazji Święta Niepodległości, jeden z policjantów zrzucił z helikoptera Straży Granicznej konfetti o którym mówiła cała Polska. W tym samym roku, ministra powitała grupa seniorek wykonując hawajski taniec w ramach konferencji poświęconej bezpieczeństwu osób starszych. Rok temu przy okazji wizyty Jarosława Zielińskiego w Łomży z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, wykopano na czas uroczystości maszt z flagą Unii Europejskiej. 17 września 2018 roku, podczas zorganizowanych przez Zielińskiego własnych obchodów napaści ZSRR na Polskę, mieszkańców Suwałk obudziły o godz. 4:45 wyjące syreny, a później - salwy honorowe.

;

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości