Super Express twierdzi, że Cleo, która była gwiazdą łomżyńskiego, miejskiego Sylwestra, zarobiła w tę jedną noc aż 200 tys. złotych! To oczywiście tylko spekulacje, ale wyliczenia dziennikarzy wyglądają dość prawdopodobnie. Według ich informacji, oprócz koncertu w Łomży Cleo wystąpiła jeszcze w dwóch innych miejscach.
Według dziennikarzy Super Expressu, Cleo jako jedyna piosenkarka miała aż trzy koncerty, co daje jej tytuł niekwestionowanej królowej sylwestrowej nocy. Dalej zaczynają się wyliczenia i sumowanie honorariów. Wynika z nich, że Cleo za koncerty w Warszawie i Łomży mogła otrzymać łącznie 120 tys. złotych, a za ostatni występ - na zamkniętej imprezie jednej z firm - aż 80 tysięcy!
Sylwestrowe koncerty to dla gwiazd świetny zarobek. Stawki idą wtedy dwukrotnie w górę, a Cleo zwyczajowo za koncert bierze 30 tys. zł - twierdzi autor artykułu w gazecie i właśnie na tym opiera swoje spekulacje. Jego zdaniem więc, w kilka godzin Cleo zarobiła aż 200 tys. złotych i był to dla piosenkarki wymarzony początek nowego roku!
Więcej: Tyle ZAROBIŁA Cleo w sylwestra. Gigantyczne pieniądze!