WKU organizuje punkt szczepień. Wykonywali będą je wojskowi ratownicy medyczni. Zgłaszać mogą się wszyscy chętni.
10 lutego, w godz.10:00 - 15:00, w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Łomży (ul. Polowa 12), zorganizowany zostanie punkt szczepień przeciw COVID-19.
- W punkcie szczepień zostaną zaszczepieni wszyscy chętni, którzy do nas przyjdą. Szczepienia będą realizowane przez wojskowych ratowników medycznych z 18. Pułku Logistycznego w Łomży preparatem Pfizer - informuje kpt. Sylwester Liszewski, oficer prasowy Wojskowej Komendy Uzupełnień w Łomży.
Minionej doby w woj. podlaskim wykonano 2768 szczepień przeciw COVID-19. Oznacza to, że należymy do regionów, w których mieszkańcy w najmniejszym stopniu są szczepieniami zainteresowani.
