Reklama

Cyfrowa gmina Piątnica. Laptopy trafiły do szkół [FOTO]

31/08/2022 14:20

Wójt Artur Wierzbowski przekazał dziś 25 laptopów szkołom podstawowym z terenu gminy Piątnica. Sprzęt został sfinansowany w ramach projektu pn. „Cyfrowa Gmina"

Wartość sprzętu z oprogramowaniem przekazanego szkołom to 75 030,00 zł.  2 szt. otrzymała Szkoła Podstawowa w Olszynach, 12 sztuk – Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie i 11 szt. Szkoła Podstawowa w Drozdowie.

Gmina Piątnica dodaje, że to już trzeci zakup komputerów dla szkół w ciągu ostatnich dwóch lat. W sumie na ten cel podczas wcześniejszych dwóch zakupów samorząd pozyskał 173 386,17 zł w ramach Programu ZDALNA SZKOŁA i ZDALNA SZKOŁA +. Wówczas zakupiono 67 laptopów i 2 tablety. Trafiły one do ZS-P w Piątnicy i szkół podstawowych w Rakowie, Olszynach, Kisielnicy, Jeziorku, Drozdowie i Dobrzyjałowie.

Reklama

zdj. UG Piątnica

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości