Do jutra można zgłaszać uwagi do projektu rozporządzenia w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. W artykule publikujemy szczegóły.
O "nowej normalności" w Polsce i szczegółach zdejmowania obostrzeń informowaliśmy wczoraj. Od 20 kwietnia mają zmienić się niektóre zasady bezpieczeństwa. Zakupy w sklepie zrobi w jednym czasie więcej osób, do lasu i parku wejdziemy w celach rekreacyjnych, a młodzież powyżej 13. roku życia będzie mogła poruszać się bez opieki osoby dorosłej. Szczegóły:
W związku z planowanym na 20 kwietnia wejściem w życie I etapu znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19 Ministerstwo Zdrowia zaprasza do przekazywania uwag do projektu rozporządzenia. Można je przesyłać na adres RMrozp.epidemia@mz.gov.pl do soboty 18 kwietnia 2020 r. do godz. 13:00.
Projekt rozporządzenia znajduje się poniżej:
projekt rozporządzenia <--- KLIKNIJ