O czterech przypadkach koronawirusa w Łomży i powiecie łomżyńskim poinformowało dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. To trzy kobiety i jeden mężczyzna.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dziesięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1157 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiało kolejnych dwanaście osób (w sumie 923): starsza kobieta z powiatu augustowskiego, starszy mężczyzna z powiatu augustowskiego, starszy mężczyzna z powiatu sejneńskiego, nastolatek z powiatu monieckiego, młody mężczyzna z powiatu monieckiego, kobieta w sile wieku z powiatu monieckiego, starszy mężczyzna z powiatu grajewskiego, starsza kobieta z powiatu grajewskiego, kobieta w sile wieku z powiatu sokólskiego, mężczyzna w sile wieku z powiatu sokólskiego, dwie młode kobiety z powiatu sokólskiego.
Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 57 876 /1 896 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).