Reklama

Cztery nowe zakażenia w Łomży i powiecie łomżyńskim

18/08/2020 10:31

O czterech przypadkach koronawirusa w Łomży i powiecie łomżyńskim poinformowało dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. To trzy kobiety i jeden mężczyzna.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dziesięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • starsza kobieta z Białegostoku, hospitalizowana w USK w Białymstoku,
  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z Łomży, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z Łomży, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, izolacja domowa,
  • młoda kobieta z Łomży, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z Suwałk, izolacja domowa,
  • młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1157 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiało kolejnych dwanaście osób (w sumie 923): starsza kobieta z powiatu augustowskiego, starszy mężczyzna z powiatu augustowskiego, starszy mężczyzna z powiatu sejneńskiego, nastolatek z powiatu monieckiego, młody mężczyzna z powiatu monieckiego, kobieta w sile wieku z powiatu monieckiego, starszy mężczyzna z powiatu grajewskiego, starsza kobieta z powiatu grajewskiego, kobieta w sile wieku z powiatu sokólskiego, mężczyzna w sile wieku z powiatu sokólskiego, dwie młode kobiety z powiatu sokólskiego.

Reklama

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 57 876 /1 896 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości