Dawid Narożny po raz drugi został ojcem. Były członek zespołu Piękni i Młodzi przekazał radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych
Dzień Dobry Syneczku!! Tatuś już nie może się doczekać aż ciebie przytuli i dotknie
Poznajcie Mój Syn MARCEL
I oczywiście moja dzielna Asieńka Kochana - czytamy we wpisie zamieszczonym za pośrednictwem facebooka.
Do wpisu dołączone zostało zdjęcie.
Przypomnijmy, że po rozstaniu z Magdą i wyrzuceniu z zespołu „Piękni i Młodzi”, Dawid Narożny zdecydował się rozpocząć solową karierę muzyczną. W ostatnim czasie w sieci pojawił się teledysk do utworu "Pasujemy do siebie", wcześniej fani mogli posłuchać utworów: "Nosiłem Kwiaty Ci", "Prezent" oraz „Zrobię z Ciebie Pannę Młodą!”