Reklama

Dawid Narożny po raz drugi został ojcem. Gwiazdor pokazał zdjęcie synka

09/11/2020 15:26

Dawid Narożny po raz drugi został ojcem. Były członek zespołu Piękni i Młodzi przekazał radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych

Dzień Dobry Syneczku!! Tatuś już nie może się doczekać aż ciebie przytuli i dotknie

Poznajcie Mój Syn MARCEL

I oczywiście moja dzielna Asieńka Kochana - czytamy we wpisie zamieszczonym za pośrednictwem facebooka.

Do wpisu dołączone zostało zdjęcie.

Przypomnijmy, że po rozstaniu z Magdą i wyrzuceniu z zespołu „Piękni i Młodzi”, Dawid Narożny zdecydował się rozpocząć solową karierę muzyczną. W ostatnim czasie w sieci pojawił się teledysk do utworu "Pasujemy do siebie", wcześniej fani mogli posłuchać utworów: "Nosiłem Kwiaty Ci",  "Prezent" oraz „Zrobię z Ciebie Pannę Młodą!”

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości