Reklama

Dobre informacje z województwa. Nie ma nowych przypadków

16/07/2020 10:45

W całym województwie nie potwierdzono ani jednego nowego przypadku koronawirusa. Dziś (16.07) Biuro Wojewody Podlaskiego poinformowało wyłącznie o wyzdrowieniu 29 kolejnych zakażonych.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dwudziestu dziewięciu kolejnych osobach, które wyzdrowiały z koronawirusa. To:

  • ·dwie starsze kobiety, młody mężczyzna, dziecko i kobieta w sile wieku z powiatu bielskiego
  • ·kobieta w sile wieku z powiatu grajewskiego
  • ·trzech młodych mężczyzn, dwie kobiety w sile wieku, starszy mężczyzna i starsza kobieta z powiatu białostockiego
  • ·kobieta w sile wieku i młoda kobieta z Białegostoku
  • ·trzech mężczyzn w sile wieku, trzy kobiety w sile wieku, trzech starszych mężczyzn, dwie młode kobiety, dwóch młodych mężczyzn i starsza kobieta z Łomży.

W sumie w województwie podlaskim wyzdrowiało do tej pory 749 osób.

Ministertstwo Zdrowia poinformowało dziś łącznie o 333 nowych przypadkach w Polsce. Najwięcej odnotowano ich w województwie śląskim (89).  Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 39 054/1 605 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w rejonie występowania koronawirusa i miałeś kontakt z osobą chorą lub zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2 to bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną. Zalecamy stosowanie zasad higieny zgodnie z instrukcją opublikowaną na specjalnej stronie gov.pl - http://www.gov.pl/koronawirus.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości