Reklama

Doszło do kilku prób siłowego forsowania granicy

15/03/2022 09:46

40 prób nielegalnego przekroczenia granicy z Białorusi do Polski odnotowali minionej doby (14.04) funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej. Doszło także do kilku prób siłowego forsowania granicy.

"Wczoraj niebezpiecznie było na odcinkach służbowej odpowiedzialności Placówek SG w Czeremsze i w Mielniku, gdzie po północy polskie służby były atakowane przez trzy agresywne grupy cudzoziemców. Ujawniono łącznie 24 cudzoziemców (obywateli Etiopii, Senegalu, Jemenu, Togo, Egiptu Syrii, Iraku). Cudzoziemców doprowadzono do linii granicy państwowej" - relacjonuje Podlaski Oddział SG

Pozostałe zdarzenia miały miejsce na odcinkach ochranianych przez Placówki SG w Kuźnicy, Michałowie, Narewce i Płaskiej. Wśród ujętych cudzoziemców znajdowali się obywatele Syrii, Kuby, Nigerii i Afganistanu.

Reklama

Dzisiaj (15.03) 23 cudzoziemców zostało ujawnionych na odcinku ochranianym przez Placówkę SG w Kuźnicy.

POSG/mylomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości