Tylko dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem zawiera nowy komunikat Biura Wojewody Podlaskiego. Tym razem nie ma nowych przypadków z Łomży i naszego najbliższego regionu. Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował jednocześnie o kolejnych dwóch zgonach z powodu zachorowania na COVID-19.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś o dwóch kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 897 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 37 216/1 562 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Wyzdrowiało kolejnych sześć osób (w sumie 631): starsza kobieta z powiatu grajewskiego, dwoje dzieci i starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, kobieta w sile wieku i młoda kobieta z Białegostoku.
WSEE w Białymstoku informuje jednocześnie o czternastym i piętnastym przypadku wystąpienia zgonu z powodu zachorowania na wirusa COVID-19 w województwie podlaskim. To: