Reklama

Dwa nowe przypadki i dwa zgony. Nowy komunikat Biura Wojewody Podlaskiego

10/07/2020 10:34

Tylko dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem zawiera nowy komunikat Biura Wojewody Podlaskiego. Tym razem nie ma nowych przypadków z Łomży i naszego najbliższego regionu. Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował jednocześnie o kolejnych dwóch zgonach z powodu zachorowania na COVID-19.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś o dwóch kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • starsza kobieta z powiatu monieckiego, hospitalizowana w SPZOZ w Mońkach
  • młoda kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 897 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 37 216/1 562 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Wyzdrowiało kolejnych sześć osób (w sumie 631): starsza kobieta z powiatu grajewskiego, dwoje dzieci i starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, kobieta w sile wieku i młoda kobieta z Białegostoku.

Reklama

WSEE w Białymstoku informuje jednocześnie o czternastym i piętnastym przypadku wystąpienia zgonu  z powodu zachorowania na wirusa COVID-19 w województwie podlaskim. To:

  • mężczyzna w wieku 88 lat, mieszkaniec Białegostoku, był hospitalizowany w szpitalu w Białymstoku. Miał choroby współistniejące.
  • mężczyzna w wieku 93 lat, mieszkaniec powiatu białostockiego, był hospitalizowany w szpitalu w Białymstoku.Miał choroby współistniejące.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości