Reklama

Dwa nowe przypadki koronawirusa w Podlaskiem

21/07/2020 10:33

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dwóch kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • ·młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa
  • ·mężczyzna w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 917 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.

Wyzdrowiało kolejnych 13 osób (w sumie 777): dwie starsze kobiety, dziecko i dwie młode kobiety z Białegostoku, starszy mężczyzna i starsza kobieta z powiatu białostockiego, mężczyzna w sile wieku z powiatu sokólskiego, mężczyzna w sile wieku, dwóch starszych mężczyzn, młoda kobieta i starsza kobieta z powiatu grajewskiego.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś łącznie o 399 nowych przypadkach w kraju i śmierci 9 osób zakażonych koronawirusem. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 40 782/1 636 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w rejonie występowania koronawirusa i miałeś kontakt z osobą chorą lub zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2 to bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną. Zalecamy stosowanie zasad higieny zgodnie z instrukcją opublikowaną na specjalnej stronie gov.pl - http://www.gov.pl/koronawirus.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości