Dwie łomżyńskie szkoły skorzystają z rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”. Placówki doposażą swoje stołówki.
Miasto dostało blisko 105 tys. zł dotacji z rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”. Z pieniędzy skorzystają Szkoła Podstawowa Nr 4 (80 tys. zł dofinansowania) oraz Szkoła Podstawowa Nr 7 (prawie 25 tys. zł dofinansowania)
SP 4 chce doposażyć stołówkę szkolną. Natomiast SP 7 zamierza swoją stołówkę nie tylko doposażyć, ale też przeprowadzić w niej drobny remont.
Źródło: UM Łomża, oprac. mylomza.pl