Reklama

Dwie łomżyńskie podstawówki zainwestują w stołówki

28/06/2022 08:49

Dwie łomżyńskie szkoły skorzystają z rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”. Placówki doposażą swoje stołówki.

Miasto dostało blisko 105 tys. zł dotacji z rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”. Z pieniędzy skorzystają Szkoła Podstawowa Nr 4 (80 tys. zł dofinansowania) oraz Szkoła Podstawowa Nr 7 (prawie 25 tys. zł dofinansowania)

SP 4 chce doposażyć stołówkę szkolną. Natomiast SP 7 zamierza swoją stołówkę nie tylko doposażyć, ale też przeprowadzić w niej drobny remont.

Źródło: UM Łomża, oprac. mylomza.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości