Dwóm maturzystom unieważniono egzaminy maturalne - informuje Dyrektor OKE w Łomży. Jaki był powód i kiedy maturzyści ponownie będą mogli przystąpić do egzaminu?
Z informacji podanych przez Dyrektor OKE w Łomży dowiadujemy się, że dwóm maturzystom z terenu Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży unieważniono egzaminy maturalne. Dwa przypadki unieważnienia egzaminów miały miejsce w dwóch różnych szkołach i w dwóch różnych miejscowościach. Jednemu z maturzystów podczas egzaminu zadzwonił telefon, natomiast w drugim przypadku powodem unieważnienia egzaminu maturalnego było ściąganie. Wiadomo również, że dwie osoby, którym unieważniono egzaminy, pisały go w dwóch różnych dniach i z dwóch różnych przedmiotów, ale w obu przypadkach egzaminy były na poziomie podstawowym.
- Maturzyści będą mogli przystąpić do egzaminu maturalnego dopiero w następnym roku - informuje Dyrektor OKE w Łomży, Agnieszka Muzyk
Reklama
Dyrektor OKE w Łomży poinformowała również, że do unieważnienia ww. egzaminów maturalnych nie doszło w Łomży.