Reklama

Dziecko z koronawirusem hospitalizowane w DSK

12/05/2020 18:24

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o kolejnym przypadku zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonym pozytywnym wynikiem testu laboratoryjnego.

To dziecko z Białegostoku, hospitalizowane w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną.

W sumie w województwie podlaskim mamy 385 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19.

Wyzdrowiało kolejnych 9 osób (w sumie 312): kobieta i dwóch mężczyzn w sile wieku oraz nastolatek z powiatu bielskiego, młoda kobieta z Łomży, młody mężczyzna, dwóch starszych mężczyzn i dziecko z Białegostoku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości