Łomża będzie kolejnym przystankiem na mapie busa #tematdlauwagi, który jeździ po całej Polsce, aby wysłuchać problemów widzów programu. Dziennikarze pojawią się w centrum miasta w najbliższy czwartek.
Skrzynka programu Uwaga! codziennie zapełniana jest tysiącami zgłoszeń związanych z problemami, które bez wsparcia mediów są trudnie do rozwiązania. W związku z tym od pewnego czasu dziennikarze programu Uwaga! jeżdżą po Polsce, aby osobiście porozmawiać z mieszkańcami poszczególnych miast. Kolejnym przystankiem jest nasz region.
Bus oznaczony hashtagiem #tematdlauwagi przyjedzie do Łomży w najbliższy czwartek (5.12) , a dziennikarzy programu będzie można spotkać od godz. 10:30 na Starym Rynku. Po południu (około godz. 15:00) auto pojawi się przy placu Sikorskiego w Zambrowie. W tych godzinach dziennikarzom czekającym w busie będzie można zgłosić tematy, którym powinni zająć się w programie.