Reklama

Dzisiaj "Trzeźwy piątek" [FOTO]

05/10/2018 06:24

W całym województwie prowadzona jest akcja policji  "Trzeźwy piątek". W trakcie akcji dokonywane są zmasowane kontrole na drogach. W ciągu pierwszych ośmiu miesięcy tego roku policjanci ujawnili 1237 nietrzeźwych kierowców. To oni spowodowali 41 wypadków drogowych, czyli ponad 9 proc. wszystkich.

Podlascy policjanci prowadzący dzisiaj kontrole na drogach będą szczególnie aktywni w godzinach porannych oraz popołudniowych. To właśnie wtedy przeprowadzonych zostanie najwięcej badań trzeźwości. Funkcjonariuszy możemy spotkać w całym regionie.

Podczas swojej dzisiejszej pracy funkcjonariusze będą zatrzymywać wszystkie auta na danym odcinku drogi. Każdy z kierowców zostanie zbadany pod kątem stanu trzeźwości.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości