Wczorajszy chłodny wieczór nie przeszkodził amatorom klubowej zabawy w dotarciu i świetnej zabawie na kolejnej z imprez zorganizowanych w Nowogrodzie. Tym razem Imprezy Zbyszko odwiedził znany szwajcarski duet DJ-ów Remady & Manu-L i wprowadzili tak gorącą atmosferę, że nikt nie pamiętał o panującym chłodzie.
Duet DJ-ów Remady & Manu-L gościł w Nowogrodzie już po raz drugi. Artyści sami przyznają, że czują się u nas znakomicie i zazdroszczą atmosfery, która panuje tu w Nowogrodzie.
Już za tydzień, w piątek na Imprezach Zbyszko zagra zespół MIG. Będzie to równocześnie ostatni koncert na zakończenie Letnich Imprez w Zbyszko. Zapraszamy!