Reklama

Festiwal WALIZKA - bezpłatne wejściówki

22/05/2025 17:55

Tegoroczna edycja ma wymiar szczególny – Festiwal WALIZKA został włączony do programu kulturalnego Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej i jest organizowany wspólnie Z Narodowym Centrum Kultury. To dla nas ogromny zaszczyt, ale i potwierdzenie, że wartości, które od lat niesie ten festiwal – otwartość, różnorodność, dialog i humanizm – są dziś szczególnie aktualne.

Wstęp na wszystkie spektakle jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują jednak wejściówki, które wprowadzamy po raz pierwszy. To nowość tegorocznej edycji festiwalu – dzięki nim chcemy zapewnić Państwu większy komfort oraz możliwość spokojnego zaplanowania uczestnictwa w wydarzeniach.

Wejściówki będą wydawane od 21 maja (środa), w godzinach 9:00–16:00, w Biurze Organizacji Widowni Teatru Lalki i Aktora w Łomży (ul. Plac Niepodległości 14, I piętro).

Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2 wejściówki na maksymalnie 2 spektakle (łącznie 4 wejściówki).

Reklama

Nie prowadzimy rezerwacji wejściówek drogą telefoniczną ani elektroniczną — obowiązuje wyłącznie odbiór osobisty.

Szczegółowe informacje o spektaklach i harmonogramie festiwalu dostępne są na stronie internetowej teatru: www.teatrlomza.pl oraz w naszych mediach społecznościowych.

Serdecznie zapraszamy 

 

Źródło: Mat. nadesłany Aktualizacja: 23/05/2025 12:09
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości