Reklama

Firewalk - nowy zespół, nowy teledysk

16/09/2015 07:56

Grają razem krótko, ale te kilka miesięcy wypełniła im intensywna praca. Zdążyli już zagrać kilka koncertów i stworzyć pięć autorskich kawałków, które właśnie skończyli nagrywać w studio i lada moment ukaże się ich pierwsza EP-ka. Promuje ją teledysk do utworu "Odlecę stąd".

Zespół Firewalk powstał w Łomży w maju 2015 roku i chwilę później zadebiutował podczas łomżyńskich Juwenaliów. Zespół tworzy trzech muzyków: Darek Pupek - wokal i gitara basowa, Jacek Bochenko - gitara, Tomasz Wróblewski - perkusja.

- Każdy z członków zespołu wywodzi się z zakątka szeroko rozumianej muzyki rockowej. Znajdując wspólny mianownik muzyczny serwują muzykę, która trafia prosto do serca - czytamy na ich fanpage"u FB.

Jak sami mówią chodzi im przede wszystkim o prawdziwy przekaz ich emocji, jakie wkładają w każdy zagrany dzwięk.

Reklama

Mimo, że grają wspólnie dopiero cztery miesiące, stworzyli w tym czasie już pięć autorskich kawałków, które złożyły się na ich debiutancką płytę.

Niedawno grupa zakończyła pracę w studiu nagraniowym i zdjęcia na planie teledysku. Efekty pracy na planie z Kamilem Brzostowskim możecie zobaczyć i ocenić sami.

Firewalk: Odlecę stąd (Official Video)

Darek Pupek - wokal i gitara basowa,
Jacek Bochenko - gitara,
Tomasz Wróblewski - perkusja.

Strona zespołu: http://www.facebook.com/firewalkmusic

Muzyka: Firewalk
Słowa: Firewalk

Reklama

Zdjęcia: Kamil Brzostowski i Mateusz Dąbrowski
Montaż: Kamil Brzostowski
http://kamilbrzostowski.pl
https://www.facebook.com/kamilbrzostowski.foto.video
https://vimeo.com/kamilbrzostowski
Color correction: Jacek Bochenko

Produkcja nagrania: Jacek Bochenko
https://www.youtube.com/jacekbochenko

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości