Reklama

Funkasanki na pierwszym miejscu! Głosujemy, głosujemy!

28/04/2017 10:41

Funkasanki do Opola! Kiedy przed trzema dniami poinformowaliśmy o udziale łomżyńskiego duetu Funkasanki w finale eliminacji do Opolskich Debiutów 2017 piosenka Ani Kaptór i Przemka Starachowskiego zajmowała 5. miejsce wśród 10 zakwalifikowanych do tego etapu utworów. Krótko po naszym artykule nastąpił awans na 4. miejsce, po czym ruszyła lawina na FB i w innych mediach. Wczoraj wieczorem piosenka "O! Znowu czuję to" zajmowała już 2. miejsce, z dość znaczną jednak jeszcze stratą do lidera. A dziś? Dziś Funkasanki są na 1. miejscu i coraz mocniej wyprzedzają resztę stawki. 

To wszystko dzięki Wam, któzy nie tylko głosujecie, ale też namawiacie do tego innych.

Co teraz? To samo. Działamy dalej. Do końca głosowania zostało jeszcze ponad tydzień, a zwycięstwo w tym plebiscycie, choć nie będzie decydujące, znacznie zwiększy szanse naszych muzyków na występ w Opolu. Zwycięstwo już na początku da im przewagę punktową nad konkurentami, a przy tym nie może przecież zostać zignorowane przez Jury!

W momencie publikacji tego artykułu na piosenkę duetu Funkasanki "O! Znowu czuję to" oddanych zostało już 2447 głosów (22% wszystkich) ale po piętach depczą naszym artystom kolejni kandydaci. Zróbmy wszystko, by to nasi wygrali to głosowanie. A zatem wchodzimy na http://ncpp.opole.pl/debiuty2017/glosowanie i głosujemy. CODZIENNIE!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości