Reklama

Funkcjonariusze KAS zlikwidowali salon gier w Łomży

11/10/2023 10:50

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej "odwiedzili" jeden z łomżyńskich lokali. Zabezpieczyli cztery automaty do gier.

Mundurowi z KAS podejrzewali, że są tam urządzane nielegalne gry hazardowe. 

- Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli 4 nielegalne automaty do gier, ponad 1700 zł, które były przeznaczone na ewentualne wygrane, a także telefon, kartę SIM oraz notatki z zapiskami dot. prowadzonej działalności. Nadzorująca nielegalny biznes kobieta prowadziła selekcję wchodzących do lokalu klientów, wykorzystując do tego zainstalowany monitoring oraz zdalnie otwierany elektrozamek w drzwiach - informuje  podkom. Maciej Czarnecki z podlaskiej KAS.

Reklama

49-letnia kobieta usłyszała zarzut pomocnictwa w prowadzeniu gier hazardowych wbrew przepisom, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. 

- Oprócz sankcji karnych osobom urządzającym gry wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych grozi kara pieniężna 100 tys. zł za każdy nielegalny automat - dodaje podkom. Czarnecki.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości