Od poniedziałku do niedzieli (14-20.03) nie będzie energii w kilkudziesięciu domach w regionie. Sprawdź, gdzie dokładnie jej zabraknie.
PGE Dystrybucja S.A. poinformowała o planowanych na kolejny tydzień marca wyłączeniach prądu w regionie. A gdzie dokładnie?
15 marca (wtorek)
Łomża
- w godz. 7:00-17:00
Krajewo-Budziły
- w godz. 7:00-15:00
Łętownica
- w godz. 10:00-14:00
16 marca (środa)
Łomża
- w godz. 7:00-17:00
Łomża
- w godz. 8:00-13:00