Reklama

Gdzie w najbliższym tygodniu nie będzie prądu?

10/09/2022 11:25

Od poniedziałku do niedzieli (12-18.09) nie będzie energii w kilkudziesięciu budynkach w regionie. Sprawdź, gdzie dokładnie wyłączony zostanie prąd.

PGE Dystrybucja S.A. poinformowała o planowanych na kolejny tydzień września wyłączeniach prądu w naszym regionie. A gdzie dokładnie?

13 września (wtorek)

Nagórki

  • bud. od nr 28 do 40; gm. Piątnica

- w godz. 7:00-16:00

14 września (środa)

Brulin

  • bud. od nr 1 do 17, od nr 19 do 22; gm. Śniadowo
  • Stare Duchny bud. od nr 26 do 30; gm. Śniadowo

- w godz. 7:00-16:00

Bartki

  • bud. od nr 1 do 12, od nr 19 do 26; gm. Jedwabne

- w godz. 8:00-15:00

15 września (czwartek)

Jeziorko

  • ul. Brzozowa 13, 17, 21, 31; gm. Piątnica

- w godz. 7:00-14:00

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości