59 cudzoziemców w 7 różnych miejscach próbowało przekroczyć polsko-białoruską granicę.
Minionej doby (15.04) na terytorium Polski próbowało nielegalnie przedostać się z Białorusi 59 cudzoziemców. To m. in. obywatele Kuby, Sudanu, Jemenu. Zdarzenia miały miejsce na odcinkach aż siedmiu placówek.
Za pomocnictwo w organizowaniu nielegalnego przekroczenia granicy zatrzymano 2 obywateli Ukrainy i 1 obywatel Afganistanu.
Źródło: SG