Reklama

Hanna Waniewska pozostaje dyrektorem pogotowia

30/11/2018 06:25

Zarząd Województwa Podlaskiego powołał Hannę Waniewską na stanowisko Dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Łomży. Kadencja na tym stanowisku zakończy się 28 listopada 2024 roku. Do wyłonienia osoby zarządzającej WSPR, konieczne było przeprowadzenie aż dwóch postępowań.

Hanna Waniewska po raz pierwszy na stanowisko dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży powołana została sześć lat temu. Czas kadencji kończył się w listopadzie bieżącego roku, dlatego zarząd województwa zdecydował o przeprowadzeniu konkursu. W pierwszym, ogłoszonym 8 października, wpłynęła tylko jedna oferta. Konieczne było przeprowadzenie kolejnego postępowania, w wyniku którego zarządzającą pogotowiem w Łomży została po raz drugi Hanna Waniewska. Nowa kadencja rozpoczęła się z dniem 29 listopada i trwać będzie przez najbliższe 6 lat, aż do 28 listopada 2024 roku.

Tego samego dnia, zarząd województwa uchwalił wynagrodzenie dyrektora WSPR, które wynosić będzie 10 500 zł miesięcznie.

Reklama

Hanna Waniewska pracowała wcześniej w Narodowym Funduszu Zdrowia i Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. W październikowych wyborach samorządowych ubiegała się o mandat radnej w łomżyńskiej Radzie Miejskiej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości