Reklama

Julia Kierzkowska już po operacji. Trafiła na OIOM

16/02/2022 22:33

Operacja za Julą. Operator jest bardzo zadowolony z efektów, wszystko wykonał zgodnie z planem. Jula zaraz trafi na OIOM. I będzie nabierać siły, by znów cieszyć nas sobą - informuje jej mama. Niespełna dwuletnia mieszanka Jedwabnego przeszła dziś skomplikowaną, wielogodzinną operację serca.

- Dziękujemy Wam Kochani za wsparcie, modlitwę, czuwanie razem z nami. Idźcie spać, odpoczywajcie. My za około godzinę idziemy do Julci, by móc trzymać ją za rękę  - pisze w mediach społecznościowych Anna Kierzkowska.

Dziewczynka urodziła się z wrodzoną wadą rozwojową przegród serca (ubytek przegrody przedsionkowo-komorowej). Państwo Kierzkowscy wylecieli do Bostonu na początku lutego. To właśnie tam Julka przejdzie kosztowne leczenie. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości