Mieszkanka naszego powiatu wyzdrowiała po zakażeniu koronawirusem. Oprócz niej wirusa COVID-19 pokonał młody mężczyzna z Białegostoku.
Jednocześnie Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dziś po południu poinformowali o 16 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim mamy 189 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19.