Reklama

Kobieta z powiatu łomżyńskiego pokonała koronawirusa. Służby publikują nowe przypadki

10/04/2020 17:35

Mieszkanka naszego powiatu wyzdrowiała po zakażeniu koronawirusem. Oprócz niej wirusa COVID-19 pokonał młody mężczyzna z Białegostoku.

Jednocześnie Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dziś po południu poinformowali o 16 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  1.  Młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa
  2. Mężczyzna w sile wieku z powiatu kolneńskiego, izolacja domowa
  3. Kobieta w sile wieku z powiatu kolneńskiego, izolacja domowa
  4. Młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa
  5. Mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  6. Kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  7. Mężczyzna w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  8. Nastolatka z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  9.  Mężczyzna w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  10. Kobieta w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  11. Starsza kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  12. Młody mężczyzna z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  13. Starsza kobieta z powiatu bielskiego, hospitalizowana w Szpitalu w Łomży
  14. Dziecko z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  15. Młoda kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  16. Starszy mężczyzna z powiatu bielskiego, izolacja domowa

W sumie w województwie podlaskim mamy 189 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości