O trzech nowych przypadkach koronawirusa wśród mieszkańców Łomży informuje dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. Jedna z osób jest hospitalizowana w łomżyńskim szpitalu.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o sześciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 895 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 36 951/1 551 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Wyzdrowiały kolejne dwadzieścia trzy osoby (w sumie 625): dwie kobiety w sile wieku, mężczyzna w sile wieku, dwóch starszych mężczyzn i dwie starsze kobiety z Białegostoku, dwie kobiety w sile wieku, dwóch mężczyzn w sile wieku, dwoje dzieci i nastolatek z powiatu białostockiego, młody mężczyzna z powiatu hajnowskiego, dwie kobiety w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, dwóch mężczyzn w sile wieku i młoda kobieta z Łomży, mężczyzna w sile wieku, młody mężczyzna i starszy mężczyzna z powiatu grajewskiego.