Reklama

Kolejne przypadki koronawirusa w Łomży

09/07/2020 10:41

O trzech nowych przypadkach koronawirusa wśród mieszkańców Łomży informuje dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. Jedna z osób jest hospitalizowana w łomżyńskim szpitalu.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o sześciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • mężczyzna w sile wieku z Łomży, izolacja domowa
  • starsza kobieta z Łomży, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży
  • młody mężczyzna z Łomży, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z Suwałk, hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach
  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa
  • starsza kobieta z powiatu białostockiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 895 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 36 951/1 551 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Wyzdrowiały kolejne dwadzieścia trzy osoby (w sumie 625): dwie kobiety w sile wieku, mężczyzna w sile wieku, dwóch starszych mężczyzn i dwie starsze kobiety z Białegostoku, dwie kobiety w sile wieku, dwóch mężczyzn w sile wieku, dwoje dzieci i nastolatek z powiatu białostockiego, młody mężczyzna z powiatu hajnowskiego, dwie kobiety w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, dwóch mężczyzn w sile wieku i młoda kobieta z Łomży, mężczyzna w sile wieku, młody mężczyzna i starszy mężczyzna z powiatu grajewskiego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości