Reklama

Kolejne zakażenia koronawirusem. Kobieta hospitalizowana w Łomży

10/06/2020 19:27

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o ośmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  •  trzech młodych mężczyzn z Białegostoku, izolacja domowa,
  • dwoje dzieci z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • młoda kobieta z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • starsza kobieta z powiatu grajewskiego, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.

W sumie w województwie podlaskim mamy 550 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 w całej Polsce wynosi 27842, z czego 1206 osób nie żyje.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości