Reklama

Kolejne zakażenia koronawirusem w woj. podlaskim. Młodzi zdrowieją!

11/04/2020 20:45

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformowali dziś późnym popołudniem o trzech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Służby informują, o:

  1. Kobiecie w sile wieku z Białegostoku - izolacja domowa
  2. Starszej kobiecie z powiatu wysokomazowieckiego - hospitalizowana w Szpitalu w Łomży
  3. Starszym mężczyźnie z powiatu wysokomazowieckiego - izolacja domowa

We wcześniejszym dzisiejszym komunikacie służby informowały też o trzech kobietach w sile wieku z powiatu bielskiego, wszystkie przebywają w izolacji domowej.

W sumie w województwie podlaskim mamy 195 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19.

Wyzdrowiały kolejne dwie osoby (w sumie 10). To młody mężczyzna z powiatu augustowskiego i młody mężczyzna z Białegostoku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości