Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformowali dziś późnym popołudniem o trzech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Służby informują, o:
We wcześniejszym dzisiejszym komunikacie służby informowały też o trzech kobietach w sile wieku z powiatu bielskiego, wszystkie przebywają w izolacji domowej.
W sumie w województwie podlaskim mamy 195 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19.
Wyzdrowiały kolejne dwie osoby (w sumie 10). To młody mężczyzna z powiatu augustowskiego i młody mężczyzna z Białegostoku.