Reklama

Kolejne zakażenia w regionie. 4 osoby z Łomży i powiatu łomżyńskiego wyzdrowiały

13/04/2020 17:10

Już 238 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19 odnotowano do tej pory w województwie podlaskim. Służby wojewódzkie poinformowały dziś o 16 kolejnych przypadkach. Cztery osoby z Łomży i powiatu łomżyńskiego wyzdrowiały.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o 16 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • ·       Młoda kobieta z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • ·       Starsza kobieta z Białegostoku, izolacja domowa
  • ·       Dwie kobiety w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • ·       Młoda kobieta z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa
  • ·       Młoda kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • ·       Dwie starsze kobiety z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • ·       Starsza kobieta z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa
  • ·       Młody mężczyzna z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • ·       Młody mężczyzna z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa
  • ·       Mężczyzna w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja szpitalna w Szpitalu w Grajewie
  • ·       Dwóch mężczyzn w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • ·       Mężczyzna w sile wieku z powiatu kolneńskiego, izolacja domowa
  • ·       Mężczyzna w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa

Wyzdrowiało kolejnych pięć osób (w sumie 15). To: nastolatek z powiatu białostockiego, młody mężczyzna z powiatu łomżyńskiego, kobieta w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, młody mężczyzna z Łomży oraz mężczyzna w sile wieku z Łomży.

W sumie w województwie podlaskim mamy 238 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. Łączna liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 6934/245 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości