Już 238 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19 odnotowano do tej pory w województwie podlaskim. Służby wojewódzkie poinformowały dziś o 16 kolejnych przypadkach. Cztery osoby z Łomży i powiatu łomżyńskiego wyzdrowiały.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o 16 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
Wyzdrowiało kolejnych pięć osób (w sumie 15). To: nastolatek z powiatu białostockiego, młody mężczyzna z powiatu łomżyńskiego, kobieta w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, młody mężczyzna z Łomży oraz mężczyzna w sile wieku z Łomży.
W sumie w województwie podlaskim mamy 238 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. Łączna liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 6934/245 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).