Reklama

Kolejny etap luzowania obostrzeń

28/05/2021 07:49

Od dzisiaj restauracje mogą przyjmować gości wewnątrz lokali. Otwarte mogą być baseny, siłownie, solaria i kluby fitness.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, od 28 maja do 5 czerwca restauracje i placówki gastronomiczne mogą przyjmować klientów wewnątrz lokali. Do tej pory (od 15 maja) klienci mogli korzystać jedynie z ogródków na świeżym powietrzu. Działalność wewnątrz lokali musi odbywać się w ścisłym reżimie sanitarnym (max. 50 proc. obłożenie lokalu, dystans między stolikami). Wchodząc do restauracji należy zakryć usta i nos.

Od dziś imprezy okolicznościowe mogą odbywać się w lokalu, ale maksymalnie dla 50 osób. Do limitu nie wliczają się osoby w pełni zaszczepione przeciw COVID-19.

Reklama

Otwarte mogą być również baseny (również z limitem 50 proc.), siłownie, kluby fitness i solaria. Działalność musi odbywać się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.Czynne mogą być też kasyna.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości