Reklama

Koronawirus. 23 nowe przypadki w Podlaskiem

14/06/2020 10:49

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś (14.06) o 23 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • ·dwóch młodych mężczyzn z powiatu sokólskiego, izolacja domowa
  • ·mężczyzna w sile wieku z powiatu sokólskiego, izolacja domowa
  • ·czterech młodych mężczyzn z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • ·młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa
  • ·trzech mężczyzn w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  • ·dwie kobiety w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • ·kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  • ·dziecko z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • ·kobieta w sile wieku z powiatu grajewskiego, hospitalizowana w Szpitalu Ogólnym w Grajewie
  • ·kobieta w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • ·starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • ·dwie starsze kobiety z Białegostoku, izolacja domowa
  • ·trzech mężczyzn w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano dotąd 608 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o 375 nowych przypadkach w Polsce.  Liczba zakażonych koronawirusem: 29 392/1 247 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości