Reklama

Koronawirus: Łomżyńskie pogotowie w stanie podwyższonej gotowości

05/03/2020 07:50

Wojewoda podlaski nałożył na Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Łomży obowiązek pozostawania w stanie podwyższonej gotowości. Ma to związek z zagrożeniem pojawienia się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie województwa podlaskiego i koniecznością zapewnienia transportowania pacjentów.

Obowiązek pozostawania w stanie podwyższonej gotowości nałożony został na trzy stacje z terenu województwa podlaskiego:

- Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Suwałkach

- Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łomży , 18-400 Łomża ul. Szosa Zambrowska 1/19

- Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku, 15-874 Białystok, ul. Poleska 89

Reklama

Wojewoda każdej ze stacji nakazał pozostawanie w stanie podwyższonej gotowości w celu udzielania świadczeń zdrowotnych osobom znajdującym się w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego oraz uruchomienie dwóch dodatkowych podstawowych zespołów ratownictwa medycznego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości