Reklama

Koronawirus u dwóch kobiet z Łomży

30/04/2020 10:05

Testy laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u dwóch kobiet z Łomży. Przebywają one w izolacji domowej.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś rano o sześciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • kobieta w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • młoda kobieta z Łomży, izolacja domowa
  • kobieta w sile wieku z Łomży, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z powiatu zambrowskiego, hospitalizowany w Szpitalu Powiatowym w Zambrowie
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa

W sumie w województwie podlaskim mamy 373 potwierdzone przypadki zakażenia COVID-19. Wyzdrowiały do tej pory 163 osoby.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce : 12 781/628 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości