Testy laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u dwóch kobiet z Łomży. Przebywają one w izolacji domowej.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś rano o sześciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim mamy 373 potwierdzone przypadki zakażenia COVID-19. Wyzdrowiały do tej pory 163 osoby.
Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce : 12 781/628 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).