Reklama

Koronawirus w klubie piłkarskim. Kilkanaście osób zakażonych

09/09/2020 11:02

U jednego członka sztabu szkoleniowego i 14 zawodników klubu Ruch Wysokie Mazowieckie potwierdzono zakażenie koronawirusem.

O pozytywnych wynikach badań klub poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Testy zawodników rozpoczęły się "ze względu na zgłaszane przez zawodników i jednego z trenerów objawy". Zakażenie koronawirusem potwierdzono u jednego członka sztabu szkoleniowego i 14 zawodników. Wszyscy przebywają w izolacji domowej.

"W związku z powyższym prawdopodobnie w zaplanowanym terminie nie będzie możliwe rozegranie 2 kolejnych meczów ligowych (6 i 7 kolejki). Jednocześnie pragniemy poinformować, że wszyscy trenerzy drużyn młodzieżowych mają negatywny wynik testu lub nie mieli w ogóle kontaktu z osobami zarażonymi." - podaje Ruch Wysokie Mazowieckie

Reklama

Ruch WYsokie Mazowieckie gra na codzień w I grupie III ligi.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości