U jednego członka sztabu szkoleniowego i 14 zawodników klubu Ruch Wysokie Mazowieckie potwierdzono zakażenie koronawirusem.
O pozytywnych wynikach badań klub poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Testy zawodników rozpoczęły się "ze względu na zgłaszane przez zawodników i jednego z trenerów objawy". Zakażenie koronawirusem potwierdzono u jednego członka sztabu szkoleniowego i 14 zawodników. Wszyscy przebywają w izolacji domowej.
"W związku z powyższym prawdopodobnie w zaplanowanym terminie nie będzie możliwe rozegranie 2 kolejnych meczów ligowych (6 i 7 kolejki). Jednocześnie pragniemy poinformować, że wszyscy trenerzy drużyn młodzieżowych mają negatywny wynik testu lub nie mieli w ogóle kontaktu z osobami zarażonymi." - podaje Ruch Wysokie Mazowieckie
Reklama
Ruch WYsokie Mazowieckie gra na codzień w I grupie III ligi.