Reklama

Koronawirus w Podlaskiem. Dwa nowe przypadki i jeden zgon

11/07/2020 10:37

Po raz kolejny Biuro Wojewody Podlaskiego informuje o zaledwie dwóch nowych przypadkach koronawirusa w regionie. W zestawieniu nie ma jednak osób z Łomży i powiatu łomżyńskiego. Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny przekazał również informację o szesnastym przypadku wystąpienia zgonu z powodu COVID-19.

Dwa nowe przypadki koronawirusa to nastolatka oraz kobieta w sile wieku z powiatu grajewskiego. Przebywają one w izolacji domowej. W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 899 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.

Wyzdrowiało kolejnych dwadzieścia jeden osób (w sumie 652): pięciu młodych mężczyzn, cztery młode kobiety, nastolatka, trzech mężczyzn w sile wieku, starsza kobieta i dziecko z powiatu grajewskiego, młody mężczyzna z powiatu sokólskiego, kobieta w sile wieku, dwóch młodych mężczyzn, dziecko i mężczyzna w sile wieku z Białegostoku.

Reklama

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował dziś o szesnastym przypadku wystąpienia zgonu z powodu COVID-19 w województwie podlaskim.

"To kobieta w wieku 75 lat, mieszkanka powiatu monieckiego, była hospitalizowana w szpitalu w Mońkach. Miała choroby współistniejące" - czytamy w komunikacie.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 37 521/1 568 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości