Reklama

Koronawirus w Podlaskiem. Nowe przypadki i zgony [AKTUALIZACJA]

27/07/2020 07:35

Łącznie o 11 nowych przypadkach koronawirusa w regionie poinformowało w miniony weekend Biuro Wojewody Podlaskiego. Niestety, zmarły kolejne dwie osoby. To mieszkaniec powiatu kolneńskiego i mieszkanka powiatu białostockiego. Poniedziałkowy (27.07) komunikat służb wojewódzkich zawiera informacje o siedmiu nowych przypadkach.

Podane w sobotę i niedzielę przypadki to:

  • młoda kobieta z powiatu monieckiego, izolacja domowa
  • kobieta w sile wieku z powiatu monieckiego, izolacja domowa
  • młoda kobieta z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • nastolatka z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • młody mężczyzna z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • dwóch młodych mężczyzn z Białegostoku, izolacja domowa

W miniony weekend Biuro Wojewody Podlaskiego poinformowało też o kolejnych piętnastu osobch, które pokonały koronawirusa. To: mężczyzna w sile wieku z powiatu sokólskiego, starszy mężczyzna, młody mężczyzna i dwie kobiety w sile wieku z Suwałk, dwóch starszych mężczyzn, młoda kobieta, dziecko i młody mężczyzna z powiatu suwalskiego, dwóch młodych mężczyzn, dziecko i mężczyzna w sile wieku z powiatu siemiatyckiego, kobieta w sile wieku z powiatu sejneńskiego.  W sumie w naszym województwie wyzdrowiało dotąd 814 osób.

Reklama

Niestety, w sobotę Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o odnotowaniu dwóch przypadków wystąpienia zgonu z powodu COVID-19 ( siedemnasty i osiemnasty przypadek w województwie). To:

  • mężczyzna w wieku 90 lat, mieszkaniec powiatu kolneńskiego, był hospitalizowany w szpitalu w Grajewie. Miał choroby współistniejące.
  • kobieta w wieku 89 lat, mieszkanka powiatu białostockiego, była hospitalizowana w szpitalu w Białymstoku. Miała choroby współistniejące.

[AKTUALIZACJA] W poniedziałek (27.07) Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny przekazali informacje o siedmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • ·starszy mężczyzna z  powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • ·starsza kobieta z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • ·młody mężczyzna z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • ·dziecko z powiatu monieckiego, izolacja domowa
  • ·młody mężczyzna z powiatu monieckiego, izolacja domowa
  • ·mężczyzna w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • ·młody mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 947 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości