U młodej mieszkanki powiatu ostrołęckiego stwierdzono koronawirusa. Do zarażenia doszło prawdopodobnie podczas powrotu z zagranicy. Kobieta nie trafiła jeszcze do szpitala. Obecnie odbywa kwarantannę w domu.
Informację o przypadku zakażenia potwierdził portalowi moja-ostroleka.pl Paweł Natkowski, dyrektor ostrołęckiego szpitala.
- Potwierdzam, że doszło do wykrycia koronawirusa u osoby z naszego regionu. Osoba odbywa obecnie kwarantannę domową, nie jest hospitalizowana - mówi dyrektor Natkowski.
Nieoficjalnie redaktorzy portalu moja-ostroleka.pl dowiedzieli się, że zakażoną osobą jest młoda mieszkanka powiatu ostrołęckiego. Kobieta niedawno wróciła do Polski z zagranicy.