Reklama

Koronawirus już w powiecie ostrołęckim!

19/03/2020 17:36

U młodej mieszkanki powiatu ostrołęckiego stwierdzono koronawirusa. Do zarażenia doszło prawdopodobnie podczas powrotu z zagranicy. Kobieta nie trafiła jeszcze do szpitala. Obecnie odbywa kwarantannę w domu.

Informację o przypadku zakażenia potwierdził portalowi moja-ostroleka.pl Paweł Natkowski, dyrektor ostrołęckiego szpitala.

- Potwierdzam, że doszło do wykrycia koronawirusa u osoby z naszego regionu. Osoba odbywa obecnie kwarantannę domową, nie jest hospitalizowana - mówi dyrektor Natkowski.

Nieoficjalnie redaktorzy portalu moja-ostroleka.pl dowiedzieli się, że zakażoną osobą jest młoda mieszkanka powiatu ostrołęckiego. Kobieta niedawno wróciła do Polski z zagranicy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości