Reklama

Ktoś "zgubił" meble na terenie fortów w Piątnicy [FOTO]

26/04/2021 13:36

Do naszej redakcji odezwała się zaniepokojona mieszkanka Piątnicy Włościańskiej, która odkryła nielegalne wysypisko na terenie fortów. Czy wybierając się na spacer po terenach zielonych chcemy oglądać takie widoki?

"Jako mieszkańcy staramy się dbać o czystość, wieszamy worki i sprzątamy, ale niestety są osoby, które wywożą (na Forty - przyp. red.) meble i inne gabaryty" - czytamy w przesłanej do nas wiadomości, do której dołączone były również zdjęcia. "Liczymy na to, że ktoś rozpozna swoje śmieci, a jak nie on to jego sąsiad. My, mieszkańcy Piątnicy Włościańskiej, bylibyśmy ogromnie wdzięczni za pomoc" - czytamy.

Odpady wielkogabarytowe odbierane są w czasie cyklicznych zbiórek, można oddać je również w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Wygląda na to, że ktoś poszedł "na łatwiznę" i urządził sobie nielegalne wysypisko na terenie fortów w Piątnicy.

Reklama

fot. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości