"Mała, wielka osobowość"
Katarzyna Kuklińska mieszka i działa w Łomży jako animator kultury. Jest osobą bardzo otwartą i ma wielu przyjaciół. Nie zrażają jej strome schody i brak podjazdów dla niepełnosprawnych w wielu łomżyńskich urzędach. Jest prezesem Fundacji “Ja Ty”, założycielką Klubu “Carpe Diem” i inicjatorką Festiwalu Filmowego i Sztuk Wszelakich. Przez prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego została nagrodzona za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury.
Kilka dni temu Katarzyna trafiła do szpitala.
- Serdecznie proszę wszystkich, którzy znają Kasię Kuklińską o modlitwę! Kasia leży w szpitalu w bardzo ciężkim stanie. Oby Bóg był łaskawy – napisał w mediach społecznościowych jej przyjaciel Krzysztof Meja.
fot. UM/ Paweł Dąbrowski/ Iwo Świątkowski