Reklama

Liczą, że wróci do domu na święta. Przyjaciele i znajomi modlą się za Kasię Kuklińską

28/03/2021 12:00

"Mała, wielka osobowość"

Katarzyna Kuklińska mieszka i działa w Łomży jako animator kultury. Jest osobą bardzo otwartą i ma wielu przyjaciół. Nie zrażają jej strome schody i brak podjazdów dla niepełnosprawnych w wielu łomżyńskich urzędach. Jest prezesem Fundacji “Ja Ty”, założycielką Klubu “Carpe Diem” i inicjatorką Festiwalu Filmowego i Sztuk Wszelakich. Przez prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego została nagrodzona za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury.

Kilka dni temu Katarzyna trafiła do szpitala.

Reklama

- Serdecznie proszę wszystkich, którzy znają Kasię Kuklińską o modlitwę! Kasia leży w szpitalu w bardzo ciężkim stanie. Oby Bóg był łaskawy – napisał w mediach społecznościowych jej przyjaciel Krzysztof Meja.

fot. UM/ Paweł Dąbrowski/ Iwo Świątkowski

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości