Na Starym Rynku stanęła 12-metrowa jodła koreańska. W ciągu dwóch dni zostanie udekorowana światełkami.
Choinka dotarła do Łomży około godz. 8:00 rano. Montaż na Starym Rynku zakończył się przed 11:00.
- Jej wycięcie i transport były dość skomplikowane, gdyż cała operacja odbywała się na trudnym, bo bardzo wąskim terenie. Jednak dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej wszystko poszło sprawnie - informują Ratusz. - Teraz pracownicy MPGKiM zajmą się rozwieszaniem sznurów świetlnych. W pełnej, świątecznej krasie zobaczymy ją w ciągu dwóch dni.
Reklama
Jodła pochodzi z ogródków działkowych w Piątnicy.