Dyrektorzy szkół i przedszkoli spotkali się z zastępcą prezydenta Łomży Andrzejem Stypułkowskim. Siedmiu z nich otrzymało akty nominacji.
"Rozmawiano o bieżących problemach łomżyńskiej oświaty. Wiceprezydent Andrzej Stypułkowski, zakomunikował również, że decyzją prezydenta Mariusza Chrzanowskiego zostały wygospodarowane dodatkowe środki na zajęcia sportowe z pływania (SP 1, SP 10) i tenisa (SP 7 i PP 2)" - podają miejscy urzędnicy.
Podczas spotkania w Hali Kultury wręczone zostały powołania na stanowisko dyrektorom szkół i przedszkoli. Nowi-starzy dyrektorzy to: Jolanta Mieczkowska (PP 4), Jadwiga Juchniewicz (PP5), Janina Szenk-Leszczyńska (PP 15, Krystyna Kamińska (SP 1), Jolanta Kowalewska (SP 2), Artur Ciborowski (ZSTiO nr 4). Po raz pierwszy funkcję tę pełnić będzie Agnieszka Cyndzas z Przedszkola Publicznego nr 2. Urzędnicy dodają, że nominację otrzymali też dyrektorzy burs: Jacek Pogorzelski (BS nr 1), Izabela Chojnowska (BS nr 2), Ewa Matejkowska (BS nr 3).
zdj. Joanna Grabowska