Reklama

Łomża. Dyrektorzy odebrali akty powołania [FOTO]

03/09/2022 07:47

Dyrektorzy szkół i przedszkoli spotkali się z zastępcą prezydenta Łomży Andrzejem Stypułkowskim. Siedmiu z nich otrzymało akty nominacji.

"Rozmawiano o bieżących problemach łomżyńskiej oświaty. Wiceprezydent Andrzej Stypułkowski, zakomunikował również, że decyzją prezydenta Mariusza Chrzanowskiego zostały wygospodarowane dodatkowe środki na zajęcia sportowe z pływania (SP 1, SP 10) i tenisa (SP 7 i PP 2)" - podają miejscy urzędnicy.

Podczas spotkania w Hali Kultury wręczone zostały powołania na stanowisko dyrektorom szkół i przedszkoli. Nowi-starzy dyrektorzy to: Jolanta Mieczkowska (PP 4), Jadwiga Juchniewicz (PP5), Janina Szenk-Leszczyńska (PP 15, Krystyna Kamińska (SP 1), Jolanta Kowalewska (SP 2), Artur Ciborowski (ZSTiO nr 4). Po raz pierwszy funkcję tę pełnić będzie Agnieszka Cyndzas z Przedszkola Publicznego nr 2. Urzędnicy dodają, że nominację otrzymali też dyrektorzy burs: Jacek Pogorzelski (BS nr 1), Izabela Chojnowska (BS nr 2), Ewa Matejkowska (BS nr 3).

Reklama

zdj. Joanna Grabowska

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości