Od dziś (4.05) Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży uruchamia punkt pobrań i wydawania wyników.
Punkt pobrań będzie funkcjonował tam, gdzie mieści się Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej (wejście od szczytu budynku; tel. 864733548). Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 11:00 pobierany będzie materiał do badań od pacjentów posiadających skierowanie na badania, a w godz. 11:30 -12:30 wydawane będą wyniki.
Laboratorium przestało funkcjonować w momencie przekształcenia Szpitala Wojewódzkiego w Łomży w jednoimienny szpital zakaźny do walki z koronawirusem. Uruchomienie punktu pobrań i wydawania wyników ma być pierwszym etapem "odmrażania" łomżyńskiego szpitala.