Łomża: Laboratorium w szpitalu wznawia pracę

04/05/2020 07:30

Od dziś (4.05) Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży uruchamia punkt pobrań i wydawania wyników.

Punkt pobrań będzie funkcjonował tam, gdzie mieści się Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej (wejście od szczytu budynku; tel. 864733548). Od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 11:00 pobierany będzie materiał do badań od pacjentów posiadających skierowanie na badania, a w godz. 11:30 -12:30 wydawane będą wyniki.

Laboratorium przestało funkcjonować w momencie przekształcenia Szpitala Wojewódzkiego w Łomży w jednoimienny szpital zakaźny do walki z koronawirusem. Uruchomienie punktu pobrań i wydawania wyników ma być pierwszym etapem "odmrażania" łomżyńskiego szpitala.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/12/2024 13:10

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości