Niewykluczone, że łomżyński samorząd, w tym roku, weźmie udział w konkursie Samorząd Pro Familia 2022. Tym samym Łomża będzie chciała pokazać, że jest miastem dla rodzin.
Łomża rozważy wzięcie udziału w konkursie Samorząd Pro Familia 2022. To plebiscyt organizowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej. Jego celem jest "wyróżnienie gmin wykazujących się szczególnym zaangażowaniem w działania na rzecz rodzin w lokalnej społeczności."
Nasze miasto chce pochwalić się takimi działaniami prorodzinnymi jak: