Reklama

Łomża: Ograniczony dostęp do badań laboratoryjnych

08/04/2020 10:15

Po przekształceniu Szpitala Wojewódzkiego w Łomży w jednoimienny "zakaźniak", zamknięty został mieszczący się tam Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej. Gdzie w naszym mieście można wykonać badania laboratoryjne?

W związku niepokojącymi sygnałami od mieszkańców Łomży o pojawiających się ograniczeniach w dostępności do wykonywania badań laboratoryjnych na terenie miasta, prezydent Mariusz Chrzanowski  zwrócił się z prośbą i apelem do Podlaskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia o pomoc w zapewnieniu właściwego funkcjonowania punktów pobrań w laboratoriach diagnostycznych, które świadczą usługi w ramach NFZ - przekazuje Urząd Miejski w Łomży.

Po przekształceniu Szpitala Wojewódzkiego w Łomży w jednoimienny szpital zakaźny zamknięty został mieszczący się tam Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej. Ratusz przekazuje, że nie działa również Diagnostyka Laboratorium Medyczne (ul. Kazańska 2 i ul. Sikorskiego 239).

Reklama

Obecnie badania można wykonywać w Przychodni Lekarskiej Eskulap (Al. Piłsudskiego 82) i Alab Laboratoria (ul. Sybiraków 5).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości